ما را دنبال کنید:

سیستم های فنی حفاظتی ثامن
ارائه دهنده انواع سیستم های حفاظتی نظارتی
شرکت فنی حفاظتی ثامن با در اختیار داشتن بهترین و زبده‌ترین کارشناسان فنی، نیاز غالب مشتریان خود را در طیف‌های تجاری، اداری، صنعتی و … برآورده ساخته است.
علی مجیری
quality templates
دوربین‌های مداربسته VPM محصول کشور تایوان، فوق‌العاده هوشمند و باکیفیت بوده و با داشتن توان تامین قطعات و نگهداری این محصولات در ایران توسط شرکت ثامن، سبب انتخاب این برند بوده است. گروه فنی حفاظتی ثامن با معرفی تخصصی‌ترین تجهیزات مداربسته، مناسب‌ترین گزینه‌ها را پیش‌روی مصرف‌کننده قرار می‌دهد. به گونه‌ای که استفاده کننده بالاترین کارایی موردنیاز و با کیفیت‌ترین محصولات را با بهای اقتصادی در اختیار دارد.

خدمات فروشگاه دوربین مداربسته گروه فنی حفاظتی ثامن

2013

مشاوره و ارائه راهکار

ارائه مشاوره رایگان به مشتریان نه فقط با اهداف مستقیم مالی بلکه با هدف انتخاب بهترین و کارا ترین سیستم دوربین مدار بسته و همچنین کاهش هرچه بیشتر هزینه های مشتری صورت می گیرد. با توجه به پیچیدگی های بازار تجهیزات مدار بسته استفاده از خدمات مشاوره به مشتریان توصیه می شود.
2015

اجرا و نصب دوربین مداربسته

گروه ثامن دارای یک تیم فنی مجرب و کاملا فعال است که در سطوح متفاوت (از پروژه های مسکونی و تجاری کوچک تا پروژه های بزرگ) به انجام خدمات نصب و اجرای سیستم مداربسته می پردازد. اجرای پروژه ها با محوریت کیفیت صورت می گیرد و به حداکثر رساندن بهره وری سیستم مداربسته از اهداف اصلی آن است.
2016

برگذاری دوره های آموزشی

دوره های آموزشی گروه فنی حفاظتی ثامن مختص علاقمندان این حرفه می باشد.با این حال اطلاعات مفیدی هم در قالب مقاله در بخش آموزش به طور رایگان در اختیار عموم قرار داده ایم.
2017

فروش دوربین مدار بسته

‌شرکت ثامن یک شرکت فعال در زمینه پخش تجهیزات مدار بسته و سیستم های حفاظتی است. عمده محصولات ارائه شده توسط این شرکت شامل دوربین های مدار بسته آنالوگ و تحت شبکه، دستگاه های ضبط کننده تصویر، کابل تصویر دوربین مدار بسته و کابل شبکه، اتصالات و تجهیزات جانبی مرتبط با سیستم های حفاظتی است.
Image

نظرات مشتریان ما

از پیگیری و زمان دریافت محصولات این شرکت کاملا رضایت دارم.
چندین بار از این شرکت خرید کردم و از کیفیت محصولات کاملا راضی بودم.

اعضای گروه فنی و حفاظتی ثامن

شرکت فنی حفاظتی ثامن دارای چندین نفر پرسنل شامل کارمند ، مشاور ، نصاب ، بازاریاب اعم از بازاریاب فروش و بازاریاب اینترنت و ... به فعالیت می پردازد.

علی مجیری
مدیریتعلی مجیری
آقای سلطانی
مدیر پروژهآقای سلطانی
خانم حاجیلو
مدیربازاریابیخانم حاجیلو
خانم رحیمی
مدیر داخلیخانم رحیمی
خانم محمدی
مدیرفروشخانم محمدی
جستجو کن
جستجو کن